31.07.2005 - Ale ten czas leci! XIII już pociąg Świętokrzyskiej Kolejki Dojazdowej dokumentował specjalnie dla Was kolega Dariusz tworząc mega galerię do której serdecznie zapraszam!!! W trakcie przejazdu w Pińczowie do podróżujących od Jędrzejowa dołączyła grupa z Konina udająca się na kiełbaski i zabawę do Umianowic. Odbyła się również podróż do Hajdaszka, podczas której każdy chętny mógł pod czujnym okiem Głównego Mechanika spróbować swych sił za sterami lokomotywy!

 
17.07.2005 -
XI pociąg rozkładowy zgromadził całkiem pokaźną liczbę pasażerów! Tym razem pogoda dopisała w 95%! Sprzedano ponad 100 biletów w relacjach Jędrzejów - Umianowice - Jędrzejów (tu podróżowali siatkarze), Jędrzejów - Pińczów - Umianowice - Jędrzejów. Odbył się krótki przejazd na trasie Pińczów - Umianowice - Pińczów, w którym uczestniczyła między innymi zorganizowana grupa turystów z Pińczowa. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również przejazd specjalny na trasie Umianowice - Hajdaszek - Hajdaszek przejazd 766 - Umianowice! Po powrocie do Umianowic trzeba było zastosować specjalne środki by zachęcić rozśpiewanych i roztańczonych uczestników wycieczki do powrotu! Galerię z tego przejazdu zarejestrował kolega Darek, a mnie pozostaje tylko do niej zaprosić!

16.07.2005 - ...bój to jest nasz nieostatni - czyli galeria ze zmagań kolegów Andrzeja i Piotra z warunkami pogodowymi, zielskiem i błotem na przodku w okolicach Stawian Pińczowskich!

10.07.2005 - Pomimo bardzo niewdzięcznej pogody w strugach deszczu X pociąg rozkładowy Świętokrzyskiej Kolejki Dojazdowej zgromadził całkiem sporą liczbę pasażerów. Wszystko to uwiecznił dla Was kolega Andrzej, do galerii którego serdecznie zapraszam!!!